Privaatsuspoliitika:

BLONT EUROPE SA/NV ("Blount") austab teie isikuandmete puutumatust. Meie isikuandmete puutumatuse poliitika teavitab teid isikliku teabe kategooriatest, mida me kogume teie kohta siis, kui te meie saiti külastate; eesmärkidest, milleks me seda teavet võime kasutada, ja sellest, kas ja kuidas me avaldame seda teavet kolmandatele osapooltele.  

Teabe kogumine ja kasutamine:   

Me võime koguda saidi külastajate poolt vabatahtlikult antud isiklikku teavet.

Me võime salvestada ja talletada teie poolt antud teabe, kaasa arvatud teie nime, aadressi ja muud kontaktandmed, kaasa arvatud telefoninumbrid ja e-posti aadressid, huvialad, samuti mis tahes muud konkreetsed või otsesed andmed, mida me võime aeg-ajalt koguda, et pakkuda teile tooteid või teenuseid, registreerida teid meie uudiskirja saajaks (kui on kohaldatav), meie suhte haldamiseks ning teie e-posti teel esitatud küsimustele või päringutele vastamiseks. Kooskõlas lubatud seadusega või teie nõusolekul võime me teile saata ka teavet või sooduspakkumisi teid huvitada võivate meie toodete või teenuste kohta.

Küpsised:

"Küpsised" on väikesemahulised infomaterjalid, mida teie brauser salvestab teie arvuti kõvakettale. Enamik veebibrausereid aktsepteerib küpsiseid automaatselt, kuid lubab teil vältida küpsiste salvestamist teie arvutisse.

Teabe avaldamine:

Ehkki me võime isiklikku teavet edastada oma partneritele, ei avalda me hetkel isiklikke andmeid ühelegi kolmandale osapoolele.

See tähendab, et Blount ei müü, vahenda ega rendi teie isiklikke andmeid teistele. Me võime oma edasimüügikanalitele anda koondandmeid külastajate, viidete ja saidi külastamismustri kohta, kuid need statistilised andmed ei sisalda ühtegi isiku tuvastamist võimaldavat teavet.

Meie saidilt lahkumine:  

Blountil puudub kontroll meie domeeni väliste saitide isikuandmete kasutamise üle. Kui te lähete lingi kaudu teisele veebisaidile, lugege antud saidi isikuandmete puutumatust käsitlevat teavet ja pöörduge isikuandmete puutumatust puudutavate küsimustega nende saitide administraatorite poole.

Alaealised:    

Kui alaealised (alla 13-aastased) soovivad meile anda oma ükskõik milliseid isikuandmeid, peavad nad saama nõusoleku oma vanematelt või hooldajalt.

Teie nõusolek:   

Meie veebisaiti kasutades ja meile oma isiklikku teavet avaldades nõustute te Blounti-poolse andmete kogumise ning kasutamisega ülalnimetatud eesmärkidel ja viisil. Kui me otsustame oma isikuandmete puutumatuse poliitikat muuta, teatame me nendest muudatustest sellel lehel ja need jõustuvad koheselt, nii et te teate alati, mis infot me kogume, kuidas me seda kasutame ja millistel tingimustel me seda avaldame.

Teie õigused: 

Teil on õigus paluda juurdepääsu meie käsutuses olevatele teie isikuandmetele, paluda väära teabe parandamist, keelduda õigusjärgsetel põhjustel, kaasa arvatud vastu olemise õigusel, mis tahes ajahetkel ning tasuta, teie isikuandmete töötlemisest nende andmete kasutamiseks otseselt turustuseesmärkidel. Nende õiguste kasutamiseks võtke ühendust aadressil webmaster@blount.be

Andke meile teada oma mõtetest:

OREGON® ootab teie isikuandmete puutumatusega seotud küsimusi ja kommentaare. Saatke e-kiri aadressile marketing@blount.be

Blount International, Inc., including its subsidiaries, affiliates, divisions and other business units (“Blount”), believes that your personal data is important. Blount will be implementing enhancements to its data privacy program in accordance to the European Union’s General Data Protection Regulation (GDPR) effective May 25, 2018, to ensure that your data privacy rights are respected and protected.
If you have any questions or comments regarding our efforts, please contact us directly at privacy@blount.com. Thank you for your continued support of our products.

 

Copyright © BLOUNT EUROPE SA - all rights reserved - 2018 - Last update : 4/2018